De VZW Vilvocraten wordt bestuurd door de raad van bestuur die werd verkozen uit de leden van de algemene vergadering:

Ilse Ruysseveldt
voorzitter
coördinator kinderkankerfonds Leuven
bestuurder PWA Vilvoorde

Harensesteenweg 232 bus 2.21 -  0473 33 40 59
iruysseveldt@gmail.com

Alain Van Hende - huisarts
ondervoorzitter
gemeenteraadslid / fractieleider
politieraadslid

d'Aubreméstraat 30 -  0497 44 79 03
alain.van.hende@telenet.be

Jean Moureau  - accountant
penningmeester
eerste opvolger gemeenteraad
gewezen triatleet (8x Iron man Hawaii)

Platanenstraat 12 -  0475 32 94 56
jeanmoureau08@gmail.com


De overige leden van de algemene vergadering van de VZW Vilvocraten:

Geert De Zaeyteyt  - zelfstandige

zelfstandig zaakvoerder


Guldensporenstraat 52 -  0475 71 59 98
geert.de.zaeyteyt@telenet.be

Monique Vansantvoort - gepensioneerd

gewezen schepen sociale zaken
gemeenteraadslid
raadslid OCMW
Harensesteenweg 158 - 0478 74 41 96
monique.vansantvoort@telenet.be

Jan Eyndels -algemeen voorzitter VSOA
gewezen voorzitter Open-Vld Vilvoorde
voorzitter New Bavi en kookclub Vilvoorde


Groenstraat 74 -  0477 22 89 48
jan.eyndels@telenet.be
Sander Van Lint

bestuurder cultuurcentrum het Bolwerk


Teniersstraat 49 -  0476 24 12 21
sandervanlint@yahoo.com



Overige mandatarissen:

Patsy Huygens  - ambtenaar


bestuurder bibliotheek Vilvoorde

Rivierstraat 16 -  0478 36 33 59
patsy.huygens@hotmail.com










 










©2010-2011 Vilvocraten vzw
e-mail: stem@vilvocraten.be
Site-Hits: 218966